Działki budowlane

Gdańsk i całe woj. pomorskie
Dostępne działki
Przy szalejącej inflacji, niestabilnej walucie i bardzo szybko zmieniającej się sytuacji na świecie, coraz więcej ludzi szuka sposobów na zainwestowanie swoich pieniędzy. Warto rozważyć inwestycję w stabilny i bezpieczny grunt!
Cena
79 000 PLN
1000 m2
79 m2
Cena
89 000 PLN
1200 m2
74,17 m2

Posiadamy szeroką ofertę działek w województwie pomorskim. Rozciągając się wzdłuż wybrzeża bałtyckiego, region oferuje wiele korzyści przyszłym inwestorom. Kupując działkę budowlaną w tej właśnie lokalizacji, można zyskać swoje wyjątkowe miejsce na ziemi. Każda oferta jest dostępna czasowo, dopóki wszystkie działki nie zostaną sprzedane. Zapraszamy do obserwowania naszych propozycji na na stronie i social mediach. Z nami można kupić różne rodzaje działek dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Działki pomorskie i korzyści płynące ze współpracy z nami

Mając na uwadze Państwa komfort i bezpieczeństwo, stawiamy na pełne konsultacje i profesjonalną prezentację działek pomorskich. Pomagamy od samego początku, czyli od wyboru działki, która spełni oczekiwania naszego klienta. Następnie załatwiamy wszystkie niezbędne formalności. Świadczymy także usługi w zakresie prawa budowlanego.

Pełna obsługa
Doradzamy, odpowiadamy na wszystkie pytania szczegółowo i przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces zakupu. Kupno atrakcyjnej działki może wydawać się trudne, a cała procedura stresująca. Dlatego jesteśmy tutaj do Państwa pełnej dyspozycji.

Przejrzyste warunki
Z naszymi klientami jesteśmy w stałym kontakcie i na bieżąco udzielamy wyczerpujących informacji. Chcemy, żeby inwestorzy czuli się we współpracy z nami w pełni bezpiecznie.

Dbałość o detale
Wybór odpowiedniej działki wymaga dobrego przygotowania, wiedzy i doświadczenia. Dokładne sprawdzenie działek budowlanych zapewnia pełną gwarancję zadowolenia z przeprowadzonej transakcji.

Nowoczesne podejście
Jesteśmy elastyczni i stawiamy na Państwa komfort. Wszystkim klientom oferujemy pełne zaangażowanie, ponieważ naszą misją jest znalezienie dla Państwa perfekcyjnej działki dopasowanej do oczekiwań.

Sprzedaż działki pomorskie - wiele gruntów, wiele możliwości

Poniżej przedstawiamy typy działek, które najczęściej pojawiają się w naszej ofercie. Zachęcamy do bieżącego śledzenia ofert w celu wyboru tej najlepszej dla Państwa.

Działki budowlane zlokalizowane w zaciszu
Pięknie położona działka to nieruchomość, o której marzy wiele osób. W naszej ofercie dominują działki zlokalizowane blisko jezior, lasów lub morza. Bliskość terenów zielonych sprawia, że nasi klienci mogą zapomnieć o problemie głośnych sąsiadów lub hałasujących samochodów. Sprzedajemy działki budowlane, które mieszczą się w bezpiecznej okolicy.

Działka budowlana Gdańsk
Własna działka budowlana Gdańsk, czyli zlokalizowana w stolicy województwa pomorskiego, to świetna inwestycja. Jeśli chcecie Państwo rozpocząć budowę domu jednorodzinnego lub postawić obiekt w celach inwestycyjnych, Gdańsk i okolice będą świetnym wyborem. Stolica pomorskiego słynie bowiem z bogatej oferty kulturalnej, zapierającej dech w piersiach architektury, dobrej komunikacji oraz wielu atrakcji dla dorosłych i najmłodszych. Jednocześnie przebywanie wśród nadmorskiego powietrza korzystnie wpływa na zdrowie osób z problemami oddechowymi czy alergiami.

Nie tylko miasto!
Działka budowlana na obrzeżach Gdańska lub oddalona o kilkanaście kilometrów to świetna propozycja dla tych, którym najbardziej zależy na ciszy i spokoju. Sprzedajemy grunty ze znajdującymi się blisko jeziorami, stawami i lasami. Wielu naszych klientów rezygnuje z życia w gwarnym mieście i preferuje wieś.

Działki Gdynia
Atrakcyjna działka to nie tylko w centrum Gdyni czy nad samym morzem. Ten wybór będzie odpowiedni dla inwestorów chcących wynajmować nieruchomości lub żyć w miejskim zgiełku. Dla klientów, którzy wolą spokojną i bezpieczną okolicę, polecamy nasze działki zlokalizowane w okolicy Gdyni. Czy warto kupić działkę budowlaną i zamieszkać w Trójmieście? Poniżej kilka argumentów za:
idealne miejsce dla miłośników sportów wodnych i wypoczynku na plaży,

  • liczne muzea, teatry i festiwale,
  • dobra komunikacja i łatwe dotarcie do punktów docelowych,
  • rozwinięta sieć ścieżek rowerowych.

Sprzedaż działka Sopot
Działka budowlana w pobliżu Sopotu lub nad samym morzem, to grunt niezwykle często poszukiwany przez inwestorów. Podobnie jak w Gdańsku i Gdyni można tutaj korzystać z licznych atrakcji turystycznych, kulturalnych i dla dzieci. Każda działka budowlana z Trójmiasta i okolic, którą znajdą Państwo w naszej ofercie, jest starannie sprawdzona i bezpieczna.

Działki rekreacyjne pomorskie
W ostatnich latach nastąpił znaczny wzrost zainteresowania, jeśli chodzi o działki rekreacyjne. To doskonałe miejsca do rekreacji, wypoczynku z całą rodziną czy przyjaciółmi. Zakup takiego gruntu poza miastem, pozwoli stworzyć doskonałe miejsce odpoczynku od zgiełku miasta. Działka rekreacyjna może być przeznaczona pod zabudowę letniskową. Jest oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako obszar pod zabudowę mieszkaniowo-rekreacyjną. Jeśli chcą Państwo kupić działki rekreacyjne w woj. pomorskim, które cechuje niezwykle atrakcyjna lokalizacja, zapraszamy do przeglądania naszych ofert i do kontaktu.

Działka z linią brzegową pomorskie
Wśród naszych działek na sprzedaż można również znaleźć działki z własną linią brzegową w województwie pomorskim. To miejsca niezwykle malownicze. Jeśli jest to działka budowlana, można wznieść dom mieszkalny z widokiem na jezioro czy też staw. Działka z linią brzegową zapewnia ogromny komfort z korzystania ze zbiorników wodnych. Od razu po wyjściu z domu można wejść na ulubioną łódkę albo jeśli jest taka możliwość, wykąpać się.

Dlaczego warto zainwestować w grunt w województwie pomorskim?

Pomorze oferuje wiele dobrego. Poniżej znajdziecie Państwo ważne zalety zamieszkania w tej właśnie lokalizacji.

Bliskość morza i natury
Dla miłośników Bałtyku, własna działka budowlana lub rekreacyjna będzie miejscem odpoczynku i świetnej zabawy. Nadmorskie widoki to unikalna wartość, której nie może doświadczać na co dzień większość osób mieszkających w Polsce.

Dynamika regionu
Województwo pomorskie wyróżnia się swoim potencjałem i innowacyjnością. W przeszłości zdobywało nawet z tego powodu wysokie pozycje w rankingach (np. Indeks Millennium 2018). W Trójmieście znaleźć można wiele nowoczesnych, międzynarodowych firm. Szczególnie prężnie rozwijają się branże IT, administracja, HR czy finanse. Miasta sprzyjają także studentom i uczniom. Spokojne okolice Trójmiasta są więc doskonałym miejscem do komfortowego życia przy jednoczesnych dużych możliwościach zarobkowych i edukacyjnych.

Czyste powietrze
Jeśli myślicie Państwo o inwestycji w nieruchomość gruntową na Pomorzu, jest to korzystne także z punktu widzenia zdrowego życia. Gdynia i Sopot wymieniane są wśród najczystszych miast wolnych od smogu. Tym bardziej zdrowe i czyste powietrze znajdą Państwo na naszych działkach zlokalizowanych na terenach wiejskich. Budowa domu w tak atrakcyjnej lokalizacji, będzie świetną inwestycją. Miejscem, w którym nie trzeba martwić się o swoje zdrowie w związku z zanieczyszczeniami.

Dla miłośników architektury i sztuki
Województwo pomorskie słynie z wielu wyjątkowych zabytków, które są naszym dziedzictwem kulturowym. Mieści się tutaj mnóstwo urokliwych zamków np. Zamek w Malborku i Zamek Gniew. Jest to więc doskonały region dla osób, które chcą zamieszkać w miejscu pełnym tradycji i pięknej architektury. Oprócz zamków gotyckich znajdziemy tutaj liczne galerie i muzea. Różnorodność architektury sprawia, że miłośnicy wycieczek i historii, będą jeszcze bardziej cieszyć się zakupioną tutaj działką.

Wiele atrakcji
Jeśli wybrana działka znajduje się w zaciszu, przy lesie lub jeziorze, wcale nie trzeba obawiać się o brak dodatkowych atrakcji. Szybki dojazd do Trójmiasta jest możliwy za sprawą stale rozwijających się dróg. Z terenów naszych działek budowlanych można wygodnie dojechać do większych miejscowości w okolicy i korzystać z miejskich atrakcji.

Rozwinięta turystyka
Ruch turystyczny w regionie cały czas się powiększa. To ważne dla inwestorów, którym działka budowlana ma służyć jako źródło zarobku. Góry, Mazury i Bałtyk to najchętniej wybierane destynacje na letni urlop. Pomorze ściąga jednak swoim urokiem nie tylko Polaków, ale i turystów zagranicznych. Nawet, jeśli Państwa działka będzie zlokalizowana w okolicy jeziora czy lasu i będzie dzielić ją np. 30 km od morza, to z pewnością znajdzie się wielu chętnych do wynajmu i goszczenia w Państwa inwestycji. Osoby chcące kupić działkę budowlaną o powierzchni, która spełni ich indywidualne oczekiwania, odnajdą tutaj spokój i ciszę. Przy naszych działkach nie ma żadnych ruchliwych dróg czy budynków przemysłowych.

Zapraszamy do rozmowy!
Mając na uwadze Państwa cenny czas, zajmiemy się wszystkim, co związane z procesem zakupu działki. Jeśli, któraś z naszych działek szczególnie przypadła Państwu do gustu, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. Oferta może być dostępna dłużej lub krócej, w zależności od zainteresowania i decyzji inwestorów. Zadbamy o bezpieczeństwo Państwa zakupu. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

    WYŚLIJ FORMULARZ
    lub zadzwoń
    +48 451 131 483