Misja naszej firmy?

Chcemy znaleźć dla Państwa działkę idealną!

Naszą misją jest znalezienie takiej działki, na której inwestorzy będą chcieli wybudować swój dom. Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa w procesie zakupu własnej nieruchomości gruntowej. Wiele formalności, możliwych obostrzeń i kruczków prawnych to problemy, które spotykają wielu inwestorów. Do kupna działki trzeba się dobrze przygotować, żeby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Jednak nie muszą Państwo przechodzić przez ten proces samodzielnie. Nasz zespół przeprowadza pełne konsultacje i prezentacje działek.

Czym dokładnie zajmuje się nasza firma Działki budowlane w zaciszu?

 • doradztwo dotyczące działek budowlanych, inwestycyjnych i siedliskowych,
 • pomoc w wyborze działki dopasowanej do oczekiwań naszych klientów,
 • prezentacje wybranych działek,
 • załatwianie wszystkich niezbędnych formalności,
 • finansowanie – nasi klienci mogą kupować działki na raty bez banków,
 • konsultacje w zakresie prawa budowlanego.

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

1
Doświadczenie
Od 4 lat intensywnie działamy na rynku gruntów, które zachwycają swoją lokalizacją. Zrealizowaliśmy w tym czasie wiele projektów. Nasz zespół składa się z 10 skrupulatnych i solidnych pracowników.
2
Nowoczesność
Mamy świeże spojrzenie na rynek nieruchomości. Inwestorzy to dla nas partnerzy biznesowi. Po co poświęcać czas na szukanie działek i pozyskiwać wiedzę o rynku, kiedy można współpracować z zaufanym partnerem?
3
Dostęp do wyjątkowych gruntów
Nasze działki w większości mieszczą się na malowniczych terenach zlokalizowanych przy lasach i jeziorach, a jednocześnie można z nich dojechać wygodnie do większych miast. Łączymy wszystko to, co najlepsze!
Poznaj opinie naszych klientów
Współpraca z firmą Działki w Zaciszu przebiegła wyjątkowo pomyślnie. Doradcy Działki w Zaciszu potrafili jasno przedstawić ofertę i rozwiać wszystkie wątpliwości. Cieszymy się, że mogliśmy współpracować ze specjalistami z firmą Działki w Zaciszu. Polecamy!
Maksym Kowalski
Skontaktuj się z nami
Porozmawiajmy o Twojej przyszłej działce!

  WYŚLIJ FORMULARZ
  lub zadzwoń
  +48 451 131 483